Na jakie okazje?

Karykatura portretowa to prezent na każdą okazję:

Podziękowanie dla rodziców

Kiedy w końcu nadarza się okazja by podziękować tym, którym zawdzięczamy najwięcej, chcemy ofiarować coś wyjątkowego.Obraz przedstawiający tak bliskich nam ludzi, będzie niezapomnianą pamiątką na długie lata. Zawsze będzie budził pozytywne emocje u samych obdarowanych, ale też u każdego kto ich odwiedzi i spojrzy na obraz. Rodziców na obrazie można przedstawić samych lub z Parą Młodą. Mogą być umieszczeni w scenerii uniwersalnej lub jakiejś charakterystycznej dla nich. Karykatury portretowe przedstawiają twarze takie jakie są, bez udziwnień czy zniekształceń, więc nie ma niebezpieczeństwa, że ktoś może poczuć się urażony.

Na urodziny, imieniny

Jeżeli chcesz pozytywnie zaskoczyć jubilata, spełnij jego marzenia wizualizując je na obrazie.
Jak chciałby zostać pilotem, może być tak przedstawiony lecąc samolotem. Oczywiście można go przedstawić też jako postać, której np. nie lubi, co na pewno wywoła uśmiech u solenizanta jak i u wszystkich gości.
Paleta możliwości jest naprawdę duża, trzeba się tylko zastanowić chwilę nad osobą, dla której będzie karykatura na prezent. Nawet jeżeli ktoś jest obdarzony mniejszym dystansem do siebie, na pewno będzie zadowolony.

Prezent na ślub

Piękny i wyjątkowy moment dla dwojga ludzi, którzy postanowili złożyć sobie przysięgę małżeńską warto by uhonorować czymś wyjątkowym, co podkreśli znaczenie tej niezapomnianej chwili. Czy karykatura na płótnie nadaje się na taką okazję? Oczywiście, że tak! Sprawdzone to zostało na wielu weselach, na wielu różnych parach. Nie ważne w jakiej części świata czy kraju odbywa się ślub, czym zajmują się na co dzień Młodzi, reakcja jest zawsze taka sama - UŚMIECH i RADOŚĆ. Karykatura ślubna to piękna pamiątka dla nowożeńców jak również dla gości na lata.

Niespodzianka na jubileusz czy rocznicę

Powyższe okazje najczęściej obchodzą osoby starsze. Warto przypomnieć Im o miłych przeżyciach czy przygodach, które doświadczyli. W życiu codziennym często zapominamy o rzeczach ważnych, wartych by do nich wracać. Obraz na ścianie będzie idealną "przypominajką" na każdy, nawet najbardziej pochmurny dzień.

Z okazji dnia nauczyciela, dnia kobiet itp.

W roku kalendarzowym jest obchodzone tyle różnych dni, że czasem brakuje pomysłów na sensowny upominek. Może właśnie karykatura ze zdjęcia będzie strzałem w dziesiątkę. Pani nauczycielka idąca z dziennikiem po czerwonym dywanie w blasku fleszy z pewnością była by zadowolona, gdyby tak była pokazana na obrazie. Na dzień kobiet można ukazać naszą wybrankę w stroju księżniczki i towarzyszącego jej rycerza, a na dzień górnika supermana po ziemią z kilofem w ręku. To tylko przykłady "pierwsze z brzegu". Od zamawiającego tak naprawdę wszystko zależy.

Dla szefa

Macie fajnego szefa, a może złego szefa, ale trzeba się złożyć na prezent? Jest teraz okazja, żeby przedstawić go takim jakiego go widzicie, może nawet "dopiec" mu z humorem. Dla mniej odważnych proponuję uwiecznić go na obrazie w standardowej sytuacji podczas pracy lub dodać mu prestiżu np. zwiększyć jego status jako "władcy" czy zamiast krzesła w gabinecie umieścić tron. Każdy znając swojego szefa znajdzie plusy i minusy, które warto przypomnieć sobie, gdy w grę wchodzi karykatura na zamówienie dla szefa. Myślę, że po otrzymaniu prezentu na pewno doceni bardziej swoich pracowników, a może i zmniejszy do Was dystans.

Na święta

Najczęściej obdarowujemy prezentami swoich najbliższych na święta Bożego Narodzenia lub na Mikołaja. Wyobraźcie sobie uczczenie tych dni przykładowym obrazem gdzie Tato w stroju Św. Mikołaja trzyma worek z prezentami, a Mama na fotelu przy choince otwiera prezent. Od razu robi się cieplej na sercu. A może Dzieci lepiące bałwana....., którym jest Tata z nosem z marchewki. No może trochę fantazja mnie poniosła :),  ta opcja nie jest dla wszystkich :). Na obrazie możemy uczestniczyć w skokach na nartach, w jeździe na łyżwach,  na sankach, czego dusza zapragnie.

Dla siebie
Oczywiście możemy obdarować również siebie, wynagrodzić się za coś, a nawet zmotywować do działania. Jeżeli na obrazie będziesz widnieć jako ktoś kim chcesz zostać, kim możesz być, przypuszczam że da to "pozytywnego kopa" by iść naprzód po swoje marzenia. Są też czasem inne fantazje np. by grać w jakimś znanym zespole czy wystąpić w kultowym filmie u boku jakiejś gwiazdy. Karykatury ze zdjęcia to doskonałe rozwiązanie, żeby zacząć je spełniać.