Cennik i zamówienie

Jak zamówić obraz?

  • Proszę przesłać na adres arcymario@o2.pl wyraźne zdjęcie z osobą czy 2 osobami (standardowa cena podana w cenniku obejmuje max 2 osoby), które mają być bohaterami karykatury portretowej. W razie gdy zdjęcie jest niewystarczającej jakości by oddać podobieństwo, klient jest informowany, a zlecenie odrzucane.
  • Do zdjęcia powinien być dołączony opis postaci, jak mają zostać przedstawione, w jakiej scenerii, czy temat to karykatura ślubna, urodzinowa, rocznicowa itp. W ustalaniu pomysłu służę oczywiście pomocą. Czasem do ustalenia motywu potrzebna jest jakaś mała uwaga np. co dana osoba lubi robić czy w jaki zakątek świata chciałaby pojechać.
  • Po ustaleniu wszelkich szczegółów można dokonać wpłaty zaliczki, która jest potwierdzeniem złożenia zamówienia i sygnałem do rozpoczęcia pracy. Czas realizacji około 10 dni. Jeżeli czas nagli proszę podać termin na kiedy potrzebny jest obraz, wtedy poinformuję czy termin jest możliwy do zrealizowania. Przed końcem pracy na życzenie, będzie obraz do wglądu i akceptacji. Na koniec gotowy, oprawiony w drewnianą ramę(kolor naturalne drewno) obraz zamówionej karykatury na płótnie jest wysyłany do klienta.

Cena karykatury ze zdjęcia

  WYMIAR: 40x50cm, 1-2 osoby, czarno-biały CENA 240zł

  WYMIAR: 40x50cm, 1-2 osoby, kolorowy CENA 480zł

  WYMIAR: 50x70cm, 1-2 osoby, kolor lub cz/b CENA720zł

przesyłka kurierska 25zł

każda dodatkowa osoba +50zł